piątek, 19 sierpnia 2011

Coconut dreamsZ czym najczęściej kojarzą się wam wakacje? Ja gdy zamykam oczy, przenoszę swoje myśli do świata, gdzie chodzę bosymi stopami po ciepłym piasku, po twarzy muska mnie słońce, przed oczami rozpościera się niekończąca się turkusowa woda z białymi bałwanami, a gdzieś w pobliżu szukam miejsca w cieniu palmy kokosowej… no właśnie i te kokosy śledzą mnie wszędzie! Jak balsam do ciała, to kokosowy, lody zawsze kokosowe, ostatni urodzinowy tort – kokosowy, ulubiony baton – Bounty, jogurt – tylko z kawałkami kokosa. I dopiero, jak zobaczyłam tę torebkę na Ibizie, uświadomiłam sobie, że żyję w kokosowym śnie, a możliwość spakowania telefonu i portfela do kokosa jest w 200% „moje”! Chociaż, gdy otworzę oczy, świat wygląda trochę szarzej, mój kokos idealnie komponuje się w miejskiej dżungli. A skoro są wakacje, kokosy i plaża, nie może zabraknąć ideału z mojego dzieciństwa… Peter Andre i pierwszy sześciopak, w którym się zakochałam!


What do you usually associated holidays with? When I close my eyes I move my thoughts to the world, where I walk barefoot on hot sand, the sun gently touch my face, in front of my eyes stretches the endless turquoise water with white waves, and somewhere near I look for a place in the shade of coconut palms… and so those coconuts follow me everywhere! If body lotion, only coconut, ice cream always coconut, last birthday cake – coconut, a favorite bar – Bounty, yoghurt – only with pieces of coconut. And just when I saw this bag on Ibiza, I realized I live in a coconut dream, and the possibility to put my phone and wallet into the coconut is 200% “Me”! Although, when I open my eyes, world looks a little gloomy, my coconut goes perfectly in the urban jungle.  And since there are holidays, coconuts and beach, can’t miss the ideal of my childhood… Peter Andre and the first “six-pack” in which I felt in love!
top - Vintage
biała bluzka/white shirt - SH
marmurki/acid trousers - C&A
buty/shoes - Zara
kokos/coconut bag - hippy market Ibiza23 komentarze:

 1. Dobre zdjęcia!

  http://playwithfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne pomysły co do zdjęć . !

  marysia-k.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł na zdjęcia. set przemyślany, torebka niesamowita!;)
  Pozdrawiam M.

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcia przechodzą same siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyznam się, że z nieznanych mi powodów, zawsze żywiłam niechęć do marmurkowych spodni.Za Twoją sprawą chyba zaczynam sie do nich przekonywać, bo wyglądasz niesamowicie!

  Pozdrawiam,

  Brunhilda

  OdpowiedzUsuń
 6. rewelacyjne zdjęcia! bardzo podobają mi się Twoje spodnie :)

  pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 7. rewelacyjne pomysły i świetne zdjęcia;]

  OdpowiedzUsuń
 8. that's such an awesome outfit! I'm in love with your jeans.. I want it!

  OdpowiedzUsuń
 9. torebka z kokosa, to coś, na co zdecydowanie bym nie wpadła, ale wyszło fajnie :P


  redhead-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. wyglądasz genialnie!

  OdpowiedzUsuń
 11. świetna, świetna sesja! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. kokosowa torebka! <3
  super secik! ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ooo, znajomy dach :) Mam taką samą torebkę(pamiątka z podróży sprzed siedmiu lat! :) świetny outfit - spodnie są super!
  pozdrawiam!

  www.lilsis-bigsis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Fantastic!!!!;D

  http://paolinasspace.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Stylizacja bardzo udana:) Też mam takiego kokosa!!!:D Ale moj został kupiony na Tobago island:)) I szczerze mówiąc to nie wiedziałam, że możnabyło cos z nim stworzyć:P

  Greets

  ...alkai...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie zdobyłaś tak fantastyczne naszyjniki??????? Są naprawdę ekstra.

   Usuń